Jak działa szczoteczka soniczna?

Szczoteczka soniczna jest uznawana za najbardziej skuteczną jak i także za najbardziej nowoczesną. A jaką technologię wykorzystuje oraz jak działa? Szczoteczka soniczna jest nowym produktem. W roku 1987 wynalazł ją Robert Bock.

Początkowo kupować mogli je tylko i wyłącznie klienci w Stanach Zjednoczonych. Jednak wkrótce trafiły także do sklepów w innych państwach. Konsumenci bardzo szybko je pokochali. Szczególnie doceniona była skuteczność jak i także sam komfort stosowania. Na pewno jest większy, a niżeli w przypadku elektrycznych szczoteczek. W miarę upływu lat produkt rewolucyjny był udoskonalany. Dlatego chociaż soniczne szczoteczki, które kupić możemy dziś, są podobne do samego pierwowzoru, są także zarazem dużo od niego po prostu skuteczniejsze.

Aby móc zrozumieć samo działanie szczoteczek sonicznych porównać je warto ze szczoteczkami tradycyjnymi elektrycznymi. Już na pierwszy rzut oka różnią je same kształty główek. Elektryczna szczoteczka ma końcówkę okrągłą, która dokładnie wykonuje trzy ruchy. Chodzi o ruchy pulsacyjne, oscylacyjne oraz także obrotowe. Zaletą elektrycznej szczoteczki jest sama możliwość objęcia główką zęba całego. Tym samym gwarantując dokładne jak i także skuteczne usunięcie nazębnej płytki z miejsc trudno dostępnych. Z kolei szczoteczka soniczna ma zakres dokładnie dwóch kierunków. Chodzi o ruch wymiatający oraz pulsacyjny. Na pewno ruch wymiatający bardzo chroni nasze dziąsła przed mechanicznymi uszkodzeniami. Pamiętajmy o tym.

Przez addmin1gfd$ Zdrowie 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *